• Czas realizacji zamówienia i dostawy

Czas realizacji zamówienia 
Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku.
Wysyłka dla zamówień opłaconych do godziny" 13:00" dotyczy dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Wysyłki na ternie UE mają dłuższy czas dostawy od 4 do 21 dni w zależności od kraju odbiorcy.

Zamówienia typu "Przedsprzedaż "mają podaną datę premiery w opisie aukcji, zakupiony towar na takich aukcjach zostanie wysłany dzień przed premierą, a najpóźniej w dniu premiery. Daty premier często ulegają zmianie na co my nie mamy wpływu dlatego przy zmianie terminu premiery opóźnia się również wysyłka.Czas dostawy w Jaskini Trolla

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach typu "przedsprzedaż" lub "produkt na zamówienie" czas realizacji jest podany w aukcji i jest sumą czasu oczekiwania na towar plus czasu dostawy.